Vybavení a interiéry

další » poslední »
zobrazit
Jak na krásnou ložnici

Mít krásný domov je určitě snem každého člověka. Aby tomu tak bylo, je nutné věnovat dostatečnou pozornost vybavení všech místností vašeho bytu. Včetně ložnice, kde většina lidí stráví nejméně jednu třetinu života, někdy i více.Noční stolek by neměl… »

Citáty na zeď jsou in!

 Pokud hledáte něco, čím vyzdobíte stěny vašeho bytu, jste na pravém místě. Prozradíme vám, co je v dnešní době skutečně in. Nejde o žádné obrazy, fotografie, obklady nebo keramické obrázky. Jedná se o samolepky s texty a citáty.Nápis na zeď je skvělý… »

Tipy na koupelnové doplňky

 Truhla z bambusuPraktický víceúčelová truhla z bambusu se hodí do různých typů koupelen. Využívat ji můžete nejen jako ozdobný doplněk do koupelny, ale hodí se i jako prádelní koš. U truhly je výhodou, když má odvětrávaný odkládací prostor… »

8 tipů jak opravit okenní žaluzii 2/2

 Napínací kolíku horizontální žaluzieNapínací kolík je plastovou částí na konci vodícího silonu, přichycený ke spodní zasklívací liště u plastového okna. Napíná se jím vodící silon. Po prasknutí napínací kolíku se uvolní vodící silon a nefunguje.… »

8 tipů jak opravit okenní žaluzii 1/2

 Ovládací řetízek horizontální žaluzieOpravit přetržený či vyvlečený řetízek patří k nejčastějším závadám žaluzií. V případě, že je řetízek jenom rozpojený poškozením spojky, stačí ho znovu navléknout do převodu žaluzie. Následně se spojí… »

Jak vylepšit obývací pokoj

 Umbra - dekorace na stěnuUmbra patří k nejaktuálnějším trendům ozdobení interiéru. Originální dekorace na stěnu v obývacím pokoji může mít různé tvary. Například do kytiček si můžete umístit i fotografie. Každý prostor se stane ihned zvláštním.… »

Bez kvalitních nožů dobře neuvaříte

 Keramické nožeKeramické nože se staly hojně vyhledávanými, protože jsou šetrné ke krájeným pokrmům. Potraviny díky krájení nehnědnou, nemění chuť, vůni, můžete se spolehnout, že zůstanou delší dobu svěží. Oceníte je hlavně při přípravě dietních… »

další » poslední »
zobrazit

Můžete si také přečíst

8 tipů jak opravit odpad bez kopání 1/2

 Bez kopání odpadůK výhodám bezvýkopových oprav nepatří jen absence výkopových prací, ale také to, že je značně…

8 tipů jak opravit prasklinu na domu ve zdi - dokončení

Opravy větších prasklinU větších prasklin se nedoporučuje používání štuku, ale maltové směsi. Jakmile se maltová směs rozmíchá…

8 tipů jak opravit prasklinu na domu ve zdi - první část

 Praskliny ve zdiPraskliny ve zdi vznikají různými způsoby. Nejčastěji se vytvoří, protože byla místnost špatně vymalována,…

8 tipů jak opravit trávník 2/2

 Přísev trávníkuPlošná obnova - přísev trávníku je jednou z možností opravy trávníku. Nejprve trávník posekejte…

8 tipů jak opravit trávník 1/2

 Poškozená místa v trávníkuTrávník může nemile překvapit a najednou na něm máte vydřená či jinak poškozená místa.…

8 super rad jak rychle postavit zahradní jezírko 2/2

 První a druhé patro jezírkaKolem zahradního jezírka by se mělo udělat první patro o hloubce cca do deseti centimetrů.…

8 super rad jak rychle postavit zahradní jezírko 1/2

 Stavba zahradního jezírkaPřed samotnou realizací zahradního jezírka musíte plánovat a promyslet řadu faktorů. Rozhodněte…

8 super rad jak rychle vyčistit bazén dokončení

Bazénová chemieChemické přípravky si poradí s mnohými problémy v bazénu a ve vodě. Přípravky proti bakteriím a…

Jak na krásnou ložnici

Mít krásný domov je určitě snem každého člověka. Aby tomu tak bylo, je nutné věnovat dostatečnou pozornost vybavení všech…

 
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt