Podmínky

Podmínky užívání webu, prohlášení a autorská práva

Autorská práva

Publikování nebo další šíření obsahu portálu DUMweb.cz je bez písemného souhlasu zakázáno. Na celý obsah serveru se vztahují autorská práva! Převzatý text je vyznačen prolinkem nebo názvem svého zdroje, ovšem převzít ho je možné pouze na základě písemného povolení vlastníka webu!

Obecné informace a podmínky

DUMweb.cz nezodpovídá za příspěvky čtenářů, přispěvatelů a nezodpovídá za jejich skutečnou totožnost. Doporučení, rady a návody a jiné postupy zveřejněné na stránkách DUMweb.cz nenahrazují odborné informace a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. DUMweb.cz odmítá a nenese žádnou odpovědnost za činy a rozhodnutí, které návštěvník těchto stránek udělal pouze na základě přečtení článku na DUMweb.cz - důrazně upozorňujeme, že magazín nenahrazuje odborné poradenství, výklady zákonů apod. a že každý návštěvník DUMweb.cz si musí být vědom toho, že články zde uvedené jsou pouze informativní bez jakékoliv právní a trestní odpovědnosti provozovatele DUMweb.cz!

DUMweb.cz si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s právními předpisy České republiky, Evropské unie a dalších platných předpisů a zákonů. Zrovna tak budou smazány příspěvky a zrušena registrace těm čtenářům a přispěvatelům, kteří budou opakovaně porušovat pravidla přispívání na DUMweb.cz

Ochrana osobních údajů

DUMweb.cz ručí za to, že osobní údaje registrovaných čtenářů použije výhradně pro svoji potřebu, případně pro potřebu svých dalších portálů a aktivit, a v souladu s platnými zákony. V případě, že návštěvník portálu DUMweb.cz, dá k dispozici svoje osobní údaje mimo registraci (zejména ve fóru, poradně a jiných příspěvcích), činí tak s plným vědomím, že DUMweb.cz za tyto údaje nenese žádnou zodpovědnost.

Definice pojmů

DUMweb.cz - tento pojem zahrnuje celý server (magazín) DUMweb.cz, jeho provozovatele společnost Astrologický institut s.r.o. a členy redakce tohoto serveru, případně další odborníky přispívající nebo radící pod záštitou webu.

 
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt